Współpraca

Informacje i misja:

Strona Inwestycje Alternatywne powstała aby zwiększać świadomość inwestorów na rynku inwestycji alternatywnych. Serwis Inwestycje Alternatywne pełni funkcję poradnika skierowanego do początkujących inwestorów, opisuje rynek i niuanse inwestycji alternatywnych, przedstawia sylwetki inwestorów i specjalistów rynku inwestycji alternatywnych. Strona Inwestycje Alternatywne jest niezależnym źródłem informacji, nie reprezentuje i nie jest powiązana interesami z żadną firmą działającą na rynku inwestycji alternatywnych.

Cele:

Budowanie świadomości i edukacja początkujących inwestorów na rynku inwestycji alternatywnych.

Docieranie do nowych osób zainteresowanych rynkiem inwestycji alternatywnych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli prowadzisz lub reprezentujesz firmę działającą na rynku inwestycji alternatywnych to musisz wiedzieć że przewidujemy 3 formy współpracy z podmiotami komercyjnymi:

Wspólne konkursy, możemy zorganizować dla Ciebie profesjonalny konkurs. Jako sponsor nagrody Twoje logo, link i informacja o twojej firmie zostanie przedstawiona czytelnikom. Wykorzystujemy wszystkie kanały takie jak wpis na stronie, profil na Facebook’u, kanały rss i newsletter.

Artykuły promowane, nie są formą artykułów sponsorowanych lub reklamowych. Oznacza to że artykuł który zawiera informacje na temat twojej firmy i jej oferty musi wnosić istotną wartość edukacyjną dla czytelników.

Artykuły promowane wyświetlane są na naszym profilu Facebookowym oraz wysyłane są poprzez newsletter do 123 subskrybentów.

Przestrzeń reklamowa, jak każdy serwis przewidzieliśmy miejsca na przestrzeń reklamową. Przygotujemy dla ciebie odpowiednią kreację dopasowaną do identyfikacji wizualnej serwisu inwestycje alternatywne.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz: [email protected]

Czego nigdy nie zrobimy dla Ciebie?

Nigdy nie udostępniamy i nie sprzedajemy informacji na temat naszych czytelników tj. imiona, nazwiska czy adresy email. Cenimy sobie ich prywatność i szanujemy ich aktywność.